جوشاندن ایران خارجی منابع اسکناس انتقال

جوشاندن: ایران خارجی منابع اسکناس انتقال ایرانی سود بانکی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنان ایرانی سریع خسته می‌شوند/ ذوب‌آهن میزبان مظلومی است ، قلعه‌نویی

سرمربی ذوب آهن گفت: یکی از پرسشها فوتبال ایران، خسته شدن سریعتر بازیکنان هست. بازیکنان باید یاد بگیرند حرفه‌یی زندگی کنند. 

بازیکنان ایرانی سریع خسته می‌شوند/ ذوب‌آهن میزبان مظلومی است ، قلعه‌نویی

قلعه نویی: بازیکنان ایرانی سریع خسته می شوند/ ذوب آهن میزبان مظلومی است

عبارات مهم : ایران

سرمربی ذوب آهن گفت: یکی از پرسشها فوتبال ایران، خسته شدن سریعتر بازیکنان هست. بازیکنان باید یاد بگیرند حرفه یی زندگی کنند.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار با لوکوموتیو تاشکند در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا با عرض تسلیت به خاطر سقوط هواپیما در مسیر یاسوج گفت: در بازی قبل قطر میزبان خوبی جهت ما بود و امیدوارم ما هم میزبان خوبی جهت لوکوموتیو باشیم.

او راجع به این بازی افزود: بازی قبل را واگذار کردیم. از دقیقه ۷۰ به بعد گل خوردیم. واقعا افسوس خوردیم که آیا بازیکنان ما با وجود یازده کیلومتر دوندگی در بازی شکست خوردند. تیمی که می خواهد در آسیا مقام بیاورد، علاوه بر این که باید از نظر معنوی و روانی آماده باشد، باید شجاع هم باشد و باید به سمتی برود که مانند خلعتبری، عشوری و قاضی بازی کنند. حضور ذوب آهن در فینال لیگ قهرمانان آسیا به خاطر دلیری بازیکنان بود و دلیری آن ها باعث شد ذوب آهن یکی از عالی ترین تیم های آسیا شود. من از بازیکنان ذوب آهن ممنون هستم و امیدوارم با برد در بازی فردا به جدول برگردیم. یکی از پرسشها فوتبال ایران، خسته شدن سریعتر بازیکنان هست. در بازی قبل بازیکن ۳۶ ساله را بیرون کشیدیم و بازیکن ۲۴ ساله را وارد کردیم. بازیکنان باید یاد بگیرند حرفه یی زندگی کنند.

بازیکنان ایرانی سریع خسته می‌شوند/ ذوب‌آهن میزبان مظلومی است ، قلعه‌نویی

او ادامه داد: از تمام بازیکنان تیم ممنون هستیم که با توجه به آمار حدود یازده کیلومتر دویدند. ذوب آهن میزبان مظلومی هست. اگر فردا تماشاگر به ورزشگاه بیاید، به خاطر ذوب آهن هست. امیدواریم فردا مردم بیایند و با بازی خوبی پیروز شویم. البته تیمی که در بازی نخست پنج گل زده، خطرناک هست. امیدواریم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی ذوب آهن راجع به بازی نخست تیمش برابر الدوحیل گفت: من هر لحظه حقیقت را می گویم. بازی خوبی برابر حریف داشتیم. عملکرد بازیکنان بحث مهمی هست. از شما می خواهم به تیم روحیه بدهید. تیم الدوحیل یکی از نیرومند ترین تیم های آسیا هست. اگر بازیکنان ما از دقیقه ۷۴ به بعد خوب بازی می کردند حتما برد خوبی را کسب می کردیم ولی تیم ما واقعا مظلوم هست. ذوب آهن عالی ترین بازی را با تیم الدوحیل قطر داشت. کار ما برابر این تیم درست بود و غلط های فردی باعث این باخت شد. مطمئنا فردا بازی بهتر و هجومی تری خواهیم داشت. صحبت های سرمربی لوکوموتیو جهت اوج بردن روحیه تیم خودشان هست. این بحث طبیعی است که ما می توانستیم در بازی قبل پیروز شویم. خواهید دید که ذوب آهن در هفته های آینده عالی ترین عملکرد را خواهد داشت.

سرمربی ذوب آهن گفت: یکی از پرسشها فوتبال ایران، خسته شدن سریعتر بازیکنان هست. بازیکنان باید یاد بگیرند حرفه‌یی زندگی کنند. 

قلعه نویی هم چنین راجع به عوض کردن نگرش در تیمش جهت بازی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: نگرش به گونه ای نیست که در وقت کوتاه ایجاد شود. بازی های منچسترسیتی در سال گذشته را با امسال مقایسه کنید. عوض کردن نگرش نیاز به وقت دارد. خوشحالم که با وجود مشکلاتی که داشتیم و دوستان جهت ما ایجاد کردند، الان اوضاع خوبی داریم. عوض کردن نگرش نیاز به وقت دارد.

او هم چنین سوالی راجع به سقوط پاس به لیگ دسته سه فوتبال کشور عزیزمان ایران را بی پاسخ گذاشت و پاسخ پرسش را به بعد از نشست خبری موکول کرد.

سرمربی ذوب آهن راجع به پیروز پر گل لوکوموتیو در بازی نخست خود در لیگ قهرمانان آسیا و تدابیر قلعه نویی جهت این بازی گفت: سیستم فوتبال بازی نمی کند. بازیکن فوتبال بازی می کند. سیستم یک استراتژی دارد. بازیکنی که فوتبال بازی می کند می تواند منجر به برد تیم شود یا تیم را خراب کند. تیم ما در بخش هجومی بسیار عالی است ولی مخاطب و تماشاگر می خواهد تیم ۲-۱ ببیند. گل های خورده ما اکثرا از روی غلط های فردی بوده هست. امیدواریم سیستم ۳-۳-۴ با سیستم ۱-۲-۳-۴ هماهنگ شود.

بازیکنان ایرانی سریع خسته می‌شوند/ ذوب‌آهن میزبان مظلومی است ، قلعه‌نویی

قلعه نویی راجع به حضور هواداران این تیم در ورزشگاه گفت: کسانی که در نشست خبری هستند، قهرمانی ذوب آهن را در جام حذفی دیدند. آخرین تیمی که دو بار قهرمان جام حذفی شده، ذوب آهن بوده هست. حضور تماشاگر انگیزه تیم را اوج می برد ولی در تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران ۴۰ هزار نفر در داخل و ۲۰ هزار نفر در خارج از ورزشگاه تکرار نمی شود. تیم ذوب آهن از نظر فنی و اخلاقی بسیار خوب است و قهرمان سوپر جام و جام حذفی شده است هست. آیا باید صد نفر جهت تماشای بازی های ما بیایند. اگر هواداران در ورزشگاه باشند، می توانیم به اهداف مان دست پیدا کنیم.

او با اشاره به حضور پرتعداد هواداران اصفهانی در بازی های سپاهان گفت: سپاهان شرایط خوبی در جدول ندارد ولی کم تر از ۲۵ هزار نفر جهت تماشای بازی های این تیم نمی آید. این در حالی است که هاوداران ذوب آهن کم نیستند و باید بیش از این به ورزشگاه بیایند. از کلوب تقدیر می کنم که از مردم جهت حضور در بازی ها دعوت می کند.

سرمربی ذوب آهن گفت: یکی از پرسشها فوتبال ایران، خسته شدن سریعتر بازیکنان هست. بازیکنان باید یاد بگیرند حرفه‌یی زندگی کنند. 

واژه های کلیدی: ایران | سیستم | سرمربی | میزبان | ایرانی | فوتبال | ورزشگاه | بازیکنان | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs