جوشاندن ایران خارجی منابع اسکناس انتقال

جوشاندن: ایران خارجی منابع اسکناس انتقال ایرانی سود بانکی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کادر فنی اطلاعات خوبی از العین به ما داده است/ منتظر حمایت هواداران هستیم ، رحمتی

کاپیتان تیم فوتبال استقلال می‌گوید با اطلاعاتی که کادر فنی در اختیار بازیکنان این تیم قرار داده، آبی‌های کشور عزیزمان ایران می‌توانند از بعد بازی سخت برابر العی

کادر فنی اطلاعات خوبی از العین به ما داده است/ منتظر حمایت هواداران هستیم ، رحمتی

رحمتی: کادر فنی اطلاعات خوبی از العین به ما داده است/ منتظر حمایت هواداران هستیم

عبارات مهم : العین

کاپیتان تیم فوتبال استقلال می گوید با اطلاعاتی که کادر فنی در اختیار بازیکنان این تیم قرار داده، آبی های کشور عزیزمان ایران می توانند از بعد بازی سخت برابر العین امارات بر بیایند.

به گزارش ایسنا، مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و العین در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی العین مسلما دو بخش دارد. یک بخش آن را خوشبختانه با حمایت هواداران پشت سر گذاشتیم و در پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی را بردیم. بخش دومش به اینجا بر می گردد. آینده نگری ما این است که بازی سخت و سنگینی خواهیم داشت. با اطلاعات کافی ای که کادرفنی در اختیارمان گذاشته هست، همه جور آمادگی بازی برابر العین را خواهیم داشت. فردا هواداران قطعا به ما کمک می کنند و امیدوارم که بتوانیم حریف را شکست دهیم و راهی مرحله بعدی شویم.

کادر فنی اطلاعات خوبی از العین به ما داده است/ منتظر حمایت هواداران هستیم ، رحمتی

دروازه بان استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد در بازی قبلی کمی عصبی بوده هست، گفت: من این احساس را نداشتم که عصبی هستم. (درهمین وقت منصوریان در تصویر العمل به خبرنگاری که پرسش را پرسیده بود گفت که رحمتی بازیکن با تجربه ای است و اصلا عصبی نبوده است).

واژه های کلیدی: العین | ایران | اطلاعات | استقلال | اطلاعات | هواداران | مهدی رحمتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs