جوشاندن ایران خارجی منابع اسکناس انتقال

جوشاندن: ایران خارجی منابع اسکناس انتقال ایرانی سود بانکی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی گفت‌وگوی موگرینی با شرکای بین‌المللی راجع به توافق هسته‌ای

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دیدار با وزیران امور خارجه آمریکا، روسیه، کانادا و چین در حاشیه نشست آسه‌آن راجع به برنامه جامع اقدام یکسان و اجرای کامل این

گفت‌وگوی موگرینی با شرکای بین‌المللی راجع به توافق هسته‌ای

گفت وگوی موگرینی با شرکای بین المللی راجع به توافق هسته ای

عبارات مهم : اروپا

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دیدار با وزیران امور خارجه آمریکا، روسیه، کانادا و چین در حاشیه نشست آسه آن راجع به برنامه جامع اقدام یکسان و اجرای کامل این توافق گفت وگو کرد.

به گزارش ایسنا، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و معاون مدیر اتحادیه اروپا در حاشیه کنفرانس یکسان وزیران امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه جنوب شرق آسیا(آسه آن) و اتحادیه اروپا با وزرای امور خارجه آمریکا، روسیه، کانادا و چین دیدار کرد.

گفت‌وگوی موگرینی با شرکای بین‌المللی راجع به توافق هسته‌ای

بنا بر گزارش پایگاه اینترنتی اتحادیه اروپا، موگرینی در این دیدارها راجع به سفرش به پایتخت کشور عزیزمان ایران و حضور در مراسم تحلیف مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران گفت وگو و از ارزیابی تمام طرف های برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) در 21 ژوئیه مبنی بر این که تمامی آنها به تعهد خود در این توافق پایبند هستند، استقبال کرد.

وی در مراسم افتتاحیه این کنفرانس گفت: من به صورت مستقیم از پایتخت کشور عزیزمان ایران به اینجا آمده ام. در پایتخت کشور عزیزمان ایران در مراسم تحلیف حسن روحانی، مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران شرکت کرده بودم. خوشحال شدم که ایشان در سخنانش از تعهد خودش و کشور عزیزمان ایران جهت پایبندی به توافق هسته ای سخن گفت. به نظرم، این توافق، مولفه ای مهم جهت امنیت اروپا و آسیا و کل نظم جهانی است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بخش اعظم سخنانش را به روابط اروپا و حوزه شرق و جنوب شرق آسیا تخصیص داده شده است داد و تاکید کرد: اتحادیه اروپا به توسعه همکاری ها با کشورهای عضو گروه آسه آن متعهد است و اینکه با همکاری هم می توان کارهای زیادی را در مقابله با چالش های امنیتی سنتی و غیرسنتی انجام داد.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دیدار با وزیران امور خارجه آمریکا، روسیه، کانادا و چین در حاشیه نشست آسه‌آن راجع به برنامه جامع اقدام یکسان و اجرای کامل این

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | توافق | خارجی | سیاست | اتحادیه اروپا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs