جوشاندن ایران خارجی منابع اسکناس انتقال

جوشاندن: ایران خارجی منابع اسکناس انتقال ایرانی سود بانکی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل اسد پیشنهاد روسیه راجع به کم کردن اختیاراتش را رد کرد / بلومبرگ

به دنبال دیدار ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه با بشار اسد، مدیر جمهوری سوریه که ۱۷ مه در شهر سوچی انجام شد، شبکه خبری بلومبرگ آمریکا اعلام کرد، دمشق طرح روسی

اسد پیشنهاد روسیه راجع به کم کردن اختیاراتش را رد کرد / بلومبرگ

بلومبرگ: اسد پیشنهاد روسیه راجع به کم کردن اختیاراتش را رد کرد

عبارات مهم : روسیه

به دنبال دیدار ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه با بشار اسد، مدیر جمهوری سوریه که ۱۷ مه در شهر سوچی انجام شد، شبکه خبری بلومبرگ آمریکا اعلام کرد، دمشق طرح روسیه مبنی بر تصویب قانون اساسی تازه که در آن قدرت و نفوذ اسد محدود شود را نپذیرفته و نخواهد پذیرفت.

خبرگزاری بلومبرگ آمریکا اعلام کرد، دمشق طرح روسیه مبنی بر تصویب قانون اساسی تازه که در آن قدرت و نفوذ اسد محدود شود را نپذیرفته و نخواهد پذیرفت.

به گزارش ایسنا، به دنبال دیدار ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه با بشار اسد، مدیر جمهوری سوریه که ۱۷ مه در شهر سوچی انجام شد، شبکه خبری بلومبرگ آمریکا اعلام کرد، دمشق طرح روسیه مبنی بر تصویب قانون اساسی تازه که در آن قدرت و نفوذ اسد محدود شود را نپذیرفته و نخواهد پذیرفت.

اسد پیشنهاد روسیه راجع به کم کردن اختیاراتش را رد کرد / بلومبرگ

ویتالی ناومکین مشاور استفان دی میستورا، فرستاده خاص شرکت ملل به سوریه گفت: امکان تدوین پیش نویس قانون اساسی که روسیه پیشنهاد داده، مقدور نیست. ما تلاش نداریم آن را بر سوری ها تحمیل کنیم، در واقع هیچ یک از دولت و مخالفان این کشور تمایلی به این پیشنهاد ندارند.

اما کاخ کرملین اعلام کرد، پوتین به صورت مفصل با اسد راجع به تحولات پرونده سوریه صحبت کرده و دمشق موافقت کرده که یک هیئت سوری را به کمیته قانون اساسی در شرکت ملل اعزام کند تا در تدوین ساختار قانون اساسی آتی سوریه و بررسی روند سیاسی همکاری داشته باشد.

به دنبال دیدار ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه با بشار اسد، مدیر جمهوری سوریه که ۱۷ مه در شهر سوچی انجام شد، شبکه خبری بلومبرگ آمریکا اعلام کرد، دمشق طرح روسی

طبق اعلام بلومبرگ، طرح روسیه در خصوص پیش نویس قانون اساسی سوریه مشمول بر سه شرط مهم هست؛ شرط نخست این است که بعضی اختیارات نظام سوریه به صورت “غیرمتمرکز” باشد، دوم اینکه حداکثر حق مدیر حمهوری جهت ادامه دادن به سمت خود دو دوره متوالی انتخابات ریاست جمهوری و مدت ریاست در هر دوره هفت سال باشد، همچنین این پیش نویس به پارلمان سوریه اجازه می دهد که مدیر جمهوری را برکنار کند.

بلومبرگ گزارش داد، با وجودی که دولت سوریه مورد حمایت کشور عزیزمان ایران و روسیه، موفق شده است دوباره بر اکثر مناطق کشور کنترل یابد ولی احتمالات حل و فصل بحران سوریه همچنان بعید هستند. علاوه بر آن آمریکا و هم پیمانانش به درخواست خود مبنی بر رفتن اسد ادامه می دهند و بر عدم همکاری در هرگونه روند بازسازی سوریه بدون دستیابی به انتقال سیاسی پافشاری می کنند.

بلومبرگ در ادامه افزود، اسد و پوتین بر ضرورت ترک نیروهای خارجی از سوریه به خاص نیروهای کرد تحت حمایت آمریکا که بر یک چهارم سوریه کنترل دارند و نیز نیروهای ترکیه ای موجود در داخل مرزهای سوریه توافق کردند.

اسد پیشنهاد روسیه راجع به کم کردن اختیاراتش را رد کرد / بلومبرگ

در این باره مشاور دی میستورا گفت، منظور از نیروهای مورد توافق جهت خروج از سوریه نیروهای ترکیه و آمریکا هستند لیکن نیروهای روسیه و کشور عزیزمان ایران جهت حضور در سوریه از سوی دولت این کشور دعوت شده است اند.

واژه های کلیدی: روسیه | سوریه | پوتین | آمریکا | قانون اساسی | ولادیمیر پوتین | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs